Chata MIMKA

Ubytovanie 

  V tichom údolí, pri malom potôčiku, pod končiarmi Vysokých Tatier v chatovej oblasti Tatranský Lieskovec, ktorá je súčasťou podtatranskej obce Tatranská Štrba, je situovaná Chata MIMKA. Rada Vás privíta a umožní Vám pobyt na niekoľko krásnych dní a neopakovateľných chvíľ vo Vysokých Tatrách.

  Tu môžete celoročne oddychovať, počúvať ticho, ktorým je chata obklopená a využívať všetku jej pohostinnosť, ktorú Vám môže ponúknuť. Ku chate sa dostanete autom, v zimnom období len s použitím snehových reťazí.

  Pri vstupe do chaty Vás privíta svojim štýlovým zariadením veranda. Spríjemní Vám čas pri poobedňajšej káve, alebo pri vymieňaní si svojich celodenných zážitkov s priateľmi. Ďalej v chate nájdete toaletu s kúpeľňou a v jej tesnej blízkosti je útulná izbička pre dve osoby. Svoje kuchárske špeciality pripravíte v kompletne vybavenej kuchynke. Tá je spojená so spoločenskou miestnosťou, ktorá je vybavená TV a krbom. Na poschodí je toaleta, jedna dvojposteľová a jedna trojposteľová izba s možnosťou prístelky.

  Ak sa po celodennej túre vrátite príjemne unavení, ale hladní, môžete si na ohnisku ugrilovať niečo dobré pod zub alebo uvariť chutný guláš.

  Sme radi, ak Vás naša ponuka zaujala a kedykoľvek Vás privítame a spríjemníme Vám pobyt a relax na Chate MIMKA.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Kontakt

Chata MIMKA
Mária Irchová
Chatová oblasť Tatranský Lieskovec 3112
059 41 Tatranská Štrba
Slovensko
chatamimka@chatamimka.sk
+421 904 868 729